Zapalenie Zatok

Usuwanie rozstępów

Usuwanie rozstępów
5 (100%) 32 oceny

Problem rozstępów dotyczy wielu kobiet i wbrew powszechnym przekonaniom nie jest domeną wyłącznie osób otyłych lub pozostałością po ciąży. Często zadajemy sobie pytanie jak pozbyć się rozstępów? Walka z rozstępami nie należy do najprostszych, ale jest możliwa do wygrania.

Usuwanie rozstępów

Rozstępy jest najłatwiej zlikwidować gdy są jeszcze w początkowej fazie ich formowania gdy mają różowy kolor. Z czasem rozstępy zaczynają blednąć, a gdy w końcu staną się białe ich usunięcie jest dużo bardziej kłopotliwe. Warto więc jak najszybciej podjąć działanie, niestety domowe sposoby na rozstępy i drogeryjne kosmetyki nie przynoszą oczekiwanych skutków. Najbardziej efektywny sposób na rozstępy to profesjonalne zabiegi kosmetologiczne.

Co na rozstępy?

Najbardziej skuteczne zabiegi na rozstępy to:

  • Pollogen Legend – Surgen
  • Dermapen/ Mezopen
  • Emerge
  • Mezoterapia igłowa

Pollogen Legend – Surgen

Zabieg polegający na poddawaniu skóry stymulacji kolejno za pomocą wysokiej temperatury oraz impulsów elektrycznych, dzięki czemu tkanki zostają pobudzone do odnowy. W trakcie zabiegu następuje podgrzanie włókien kolagenowych, pobudzenie mięśni, poprawa ukrwienia oraz odżywienia skóry a w efekcie, po przeprowadzeniu serii 2-4 zabiegów następuje usuwanie rozstępów.

Dermapen/Mezopen

Mezopen jest innowacyjnym urządzeniem służącym do tworzenia na powierzchni skóry mikronakłuć, co pozwala na wprowadzenie w jej głąb substancji czynnych. Dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów po przeprowadzeniu sugerowanej serii 4-8 zabiegów rozstępy staną się spłycone i znacznie mniej widoczne. Dermapen wyglądem przypomina mezopen, oba urządzenia posiadają formę przypominającą długopis. Dermapen to nowoczesne urządzenie, dzięki któremu możemy wykonać zabiegi regeneracyjne, rozjaśniające oraz lecznicze na skórze ciała, głowy oraz twarzy. Dzięki technologii pulsujących igieł Dermapen w naturalny sposób stymuluje skórę do odnowy. Po wykonaniu pełnej serii zabiegów, zaleca się 4 do 8 zabiegów – co 2 – 4 tygodnie, rozstępy są wyraźnie zredukowane.

Emerge

Laser na rozstępy, urządzenie emituje mikrowiązki światła, które poprzez wnikanie w głąb skóry pobudzają ją do głębokiej regeneracji, odbudowując włókna kolagenowe oraz elastynowe w efekcie czego następuje likwidacja rozstępów. Usuwanie rozstępów laserem jest jedną z najbardziej skutecznych i efektywnych metod stosowanych we współczesnej kosmetologii. Sugeruje się wykonanie od 3 do 6 zabiegów, z około 2-6 tygodniowymi przerwami. Więcej o laserze Emerge możesz dowiedzieć się także na darmowych konsultacjach w Clinica Cosmetologica.

Mezoterapia igłowa

Gdy nie wiemy jak się pozbyć rozstępów zabiegiem godnym polecenia jest mezoterapia igłowa, to bardzo skuteczny i popularny zabieg, skuteczny w walce z rozstępami. Mezoterapia opiera się na wprowadzeniu wybranego preparatu lub osocza bogatopłytkowego do głębokich warstw skóry za pomocą licznych nakłuć igłą. Szczególnie spektakularne i długotrwałe efekty w walce z rozstępami możemy uzyskać stosując do zabiegu mezoterapii igłowej osocze, które
jest naturalnym składnikiem krwi. Po wykonaniu serii zabiegów mezoterapii igłowej możemy pozbyć się w znacznym stopniu rozstępów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

84 − = 79